En Sevdiğiniz Kot Pantolonları Giymenin 5 Farklı Yolu

En Sevdiğiniz Kot Pantolonları Giymenin 5 Farklı Yolu

Her yıl yeni kot, denim trendlerinin ortaya çıkmasına rağmen,  sadece yeni bir görünüm elde etmek için sevdiğiniz bir kot pantolonu çöpe atmanız gerekmiyor. Bunun yerine, onları stilize etmenin yeni yollarını düşünün, böylece bahar gardırobunuza yeni bir efekt katabilirsiniz. Güncel sokak modası, tam da bunu yapmanız için size bolca kıyafet fikri sağlayacaktır. İşte size yalnızca 5 farklı kot pantolon kombini:

Kot Pantolon ile Deneyebileceğiniz 5 Kombin

Elbise altına kot pantolon: Taytlara sıkıcı olmayan bir alternatif olabilir. Volanlı bir elbise altına skinny Jean giyerek özgün bir stil oluşturabilirsiniz.

Kot pantolon ve ekose ceket: Daha rahat bir görünüm elde etmek için basit bir skinny Jean pantolon ile eşleşen ekose ceket modelleri deneyebilirsiniz. .

İspanyol paça pantolon ve tüylü mont: Hemen her türlü renkte tüylü montlar havalı görünür.

Klasik kot ve denim ceket alternatifi: Klasik kot pantolon üzerine giyebileceğiniz sıra dışı bir şey ararken klasik mavi denim ceket yerine beyaz bir ceket veya deri bir mont giymeyi deneyin.

İpeksi bluz ve topuklu ayakkabı: Basit bir kot pantolon ile çarpıcı bir kombin yaratmak için ihtiyacınız olan tek şey, hayal gücünüz!